Ons Team

Met momenteel 9 medewerkers zijn wij gespecialiseerd in de volledige administratie van het midden- en kleinbedrijf.

Met in-house een afdeling salarisadministratie en een belastingadviseur kan bijna alles zelf worden opgepakt.

Door de samenwerking met accountants en andere specialisten in onze branche, is ons kantoor in staat om de rechterhand van de ondernemer in het midden- en kleinbedrijf te zijn.

Onze kracht is een persoonlijke begeleiding vanaf de start van een bedrijf, waarbij persoonlijkheid voorop staat. Bij ons bent u geen nummer, maar een naam.

Jeroen Fronczek

Kantooreigenaar

jeroen

jeroen@fronczek.nl

020-64 00 722

Mirjam Fronczek-van der Vaart

Accountmanager

mirjam

mirjam@fronczek.nl

020-29 00 340

Kim Zhao

Salarisadministratie

kim

kim@fronczek.nl

020-29 00 342

Yvonne Goudswaard

Accountmanager

yvonne

yvonne@fronczek.nl

020-29 00 344

Lisa Liu

Accountmanager

lisa

lisa@fronczek.nl

020-29 00 343

Karin van Loggem

Accountmanager

karin

karin@fronczek.nl

020-29 00 345